Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » 73. klinická konference RÚ 2017 » Odborný program

73. klinická konference RÚ 2017

Odborný program

Na téma
Doporučení Evropské ligy proti revmatizmu (EULAR) pro diagnostiku a léčbu revmatických onemocnění a jejich aplikace v klinické praxi v České republice.

Zveřejněn harmonogram odborného programu

Stáhněte si PDF soubor s odborným programem.

Pracovní verze s možností dalších úprav. Poslední aktualizace dne 24. února 2017

Audiovizuální technika

  • Žádáme přednášející, aby svoji prezentaci předali personálu Preview Pointu před začátkem nebo v průběhu odborného programu, nejpozději však během přestávky před blokem přednášek, jehož součástí tato prezentace je.
  • Akceptovány jsou pouze prezentace kompatibilní s MS Windows. Prezentace založené na jiných systémech, např. OS X nebo Linux, akceptovány nebudou.
  • Akceptované formáty prezentací jsou .pptx (Microsoft PowerPoint, verze 2007 nebo novější) a formát pdf. Videosekvence by měly být ve formátu .wmv nebo .avi.
  • Prezentace předávejte na USB klíčích, externích pevných discích a ve výjimečných případech na CD / DVD. Jiné zdroje prezentací nebudou akceptovány.
  • Pro prezentace odborného programu konference je možné použít výlučně techniku zajištěnou organizátorem konference. Použití vlastního počítače je možné pouze na základě domluvy s technickým personálem Preview Pointu. Pokud pro svoji prezentaci budete chtít použít počítač Apple Macintosh, nezapomeňte si s sebou vzít příslušnou VGA redukci.
  • V případě jakýchkoliv speciálních požadavků ohledně techniky kontaktujte organizátora konference, a to v dostatečném předstihu před konferencí.