Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » AKADEMIE ČESKÉ HEPATOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI ČLS JEP 2019 - ČÁST B6 » Registrační pravidla a stornovací podmínky

AKADEMIE ČESKÉ HEPATOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI ČLS JEP 2019 - ČÁST B6

Registrační pravidla a stornovací podmínky

  1. REGISTRACE, OBJEDNÁVKA HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI ve všech šesti blocích Akademie ČHS 2019 je možná od 1. února 2019.
  2. REGISTRACE, OBJEDNÁVKA HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI ve všech šesti blocích Akademie ČHS 2019 je možná nejpozději 15. dubna 2019.
  3. REGISTRACE, OBJEDNÁVKA HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI v jednotlivém libovolném bloku Akademie ČHS 2019 je možná nejpozději 5 dnů před termínem konání bloku.
  4. REGISTRACE, OBJEDNÁVKA HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI jsou platné zaplacením registračního poplatku a souvisejících nákladů za objednané služby na účet organizátora.
  5. ZRUŠIT REGISTRACI, OBJEDNÁVKU HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI v celém ročníku Akademie 2019, se zárukou vrácení zaplacených plateb je možné nejpozději 20. dubna 2019, při zrušení po tomto termínu se zaplacené platby nevrací.
  6. ZRUŠIT REGISTRACI, OBJEDNÁVKU HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A POTVRZENÍ ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI v jednotlivém libovolném bloku Akademie 2019 se zárukou se zárukou vrácení zaplacených plateb je možné nejpozději 5 dnů před termínem konání bloku, při zrušení po tomto termínu se zaplacené platby nevrací.
  7. ZRUŠENÍ REGISTRACE, OBJEDNÁVKY HOTELOVÉHO UBYTOVÁNÍ A ÚČASTI NA SPOLEČNÉ VEČEŘI musí být organizátorovi doručeno elektronickou poštou na adresu office(zavinac)congressprague.cz, jinak je neplatné.