Kongresy

64. VÝROČNÍ SJEZD ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH REVMATOLOGŮ 2021

Novinky

 • 24.9. 2021

  SBORNÍK A ABSTRAKTY

  Aktuální sborník s abstrakty je ke stažení ZDE.

 • 14.9. 2021

  ZMĚNA DOPROVODNÉHO PROGRAMU

  Doprovodný program:

  Společná večeře pořádaná Českou revmatologickou společností ČLS JEP Termín konání: čtvrtek 23. září 2021, 20.00 hod., Pevnost poznání Olomouc (Areál Korunní pevnůstky),třída 17. listopadu 7, Olomouc, vstup na základě předložení zakoupené vstupenky.

  Společná večeře České revmatologické společnosti ČLS JEP není součásti programu sjezdu. Pro účast na společné večeři je nezbytné zakoupit si vstupenku předem v rámci registrace nebo na místě v registračním centru kongresu do 23. záři 2021 12.00 hod. Počet vstupenek je limitován kapacitou společenských prostor v místě konání.


  Diskusní fórum revmatologů

  Termín konání: pátek 24. září 2021, 19.30 hod., Clarion Congress Hotel Olomouc

  Diskusní fórum revmatologů je součástí programu sjezdu a je určeno pro všechny registrované účastníky a reprezentanty zúčastněných firem. Pořadatelem diskusního fóra je Česká revmatologická společnost ČLS JEP, pořadatel 64. Výročního sjezdu českých a slovenských revmatologů.

  Vstup pro registrované účastníky sjezdu je výhradně na registrační průkaz. Součástí diskusního fóra revmatologů je společná večeře s nápoji, zajištěna hotelovým cateringovým servisem.


 • 13.9. 2021

  INFORMACE PRO PARTNERY KONGRESU – FARMACEUTICKÉ FIRMY

  Plánek doprovodné výstavy kongresu ve formátu PDF naleznete ke stažení ZDE.

  Organizační pokyny pro vystavovatele ve formátu PDF naleznete ke stažení ZDE.

 • 7.9. 2021

  Odborný program

  Aktuální verzi odborného programu naleznete ke stažení ZDE.

 • 5.9. 2021

  COVID opatření během kongresu

  Žádáme účastníky, aby si přinesli vlastní ochranné prostředky, jelikož nařízení vlády zakazuje pohyb a pobyt osob bez ochranných prostředků dýchacích cest na hromadných akcích.

  Všichni účastníci kongresu jsou povinni splnit jednu z následujících podmínek:

  doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

  doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,

  absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,

  doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

  aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

  Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s vámi.

  Organizační tým kongresu

 • 28.7. 2021

  Prezenční forma kongresu – pravidla pro vstup na kongres

  Přípravy pro uskutečnění prezenční formy kongresu 64. výroční sjezd českých a slovenských revmatologů pokračují a všichni věříme, že se společně setkáme 23.- 25. září 2021 v hotelu Clarion Congress Hotel Olomouc.


  Pro vstup na kongres bude vyžadováno obecné opatření O-N-T: (celkové znění ZDE ).


  Očkování

  Bodu očkování vyhovuje každý, kdo doloží, že od aplikace poslední dávky očkovací látky podle SPC uplynulo nejméně 14 dní. Očkování se prokazuje kartičkou, kterou jste obdrželi po aplikaci vakcíny na očkovacím místě, nebo certifikátem (nemusí být vytištěný, stačí v aplikaci tečka.cz). 


  Negativní test

  Bodu negativní test vyhovuje každý, kdo doloží, že
  a) Absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem.
  b) Absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem. Negativní výsledek testu se prokazuje zprávou z odběrového centra nebo certifikátem.


  Ochranná lhůta po prodělaném onemocnění

  Bodu o prodělané nemoci vyhovuje každý, kdo doloží, že prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní. Prodělání onemocnění se prokazuje SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikátem. 

  Těšíme se na setkání s Vámi.

 • 12.10. 2020

  POZVÁNKA

  64. výroční sjezd českých a slovenských revmatologů se bude konat ve dnech 23.–25. září 2021 v Clarion Congress Hotel Olomouc. Více informací naleznete ZDE.