Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » » Ubytování

TOP HOTEL Praha ****

Adresa:Blažimská 1781/4, Praha 4, 149 00
Tel. recepce:+420 267 284 111
Fax:+420 272 765 853
www:www.tophotel.cz

Popis

Top Hotel Praha se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 4. Celý hotelový komplex se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou 9 hektarů patří mezi největší hotelové areály v Evropě. Nabízí luxusní ubytování v komfortně vybavených pokojích - TV+SAT a telefon, klimatizace, Internetové připojení, minibar. Hostům i návštěvníkům Top Hotelu Praha jsou k dispozici čtyři hotelové restaurace a tři bary, z nichž každý má svůj jedinečný půvab. Zázemí Top Hotelu Praha skýtá velký prostor pro relaxaci a sportovní vyžití. Hotel disponuje novým wellness & fitness centrem s krytým bazénem, tenisovými kurty a bowlingovými drahami. K doprovodným nabídkám hotelu patří salón krásy, hotelové obchody, služby concierge a další služby.
Mapa

Poznámkazpět na ubytování

Navigace kongresu

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY poradi ASC' at line 1 (1064)
SELECT nazev, url FROM kongres_ostatni_informace WHERE mutace = 'cs' AND v_navigaci = 1 AND aktivni = 1 AND id_kongres =  ORDER BY poradi ASC