Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » Elastografie jater 2023 » Sponzoři

Elastografie jater 2023

Nabídka sponzorské spolupráce

Vážení přátelé a partneři,

srdečně Vás zveme na jednodenní konferenci, která se dotýká důležitého tématu současné hepatologie. Cílem naší konference je rozšíření povědomí o elastografii jater a jejích možnostech. Významná část programu bude věnována praktické demonstraci přístrojů a metod. Konference není určena jen odborníkům z řad hepatogastroenterologie, ale i radiologům, všeobecným internistům, infektologům i všem ostatním zájemcům o tuto metodu.

Konference se uskuteční v Praze dne 8. září 2023 v konferenčním centru O2 UNIVERSUM Praha. Jménem pořadatelů si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou možností partnerské účasti a prezentace na doprovodné výstavě. Naše nabídka je komplexní, obsahuje spektrum možností účasti a prezentace. Její rámec je postaven tak, aby se Vaše účast a prezentace stala nedílnou součástí odborného programu. V tomto kontextu jsme připraveni projednat Vaše případné individuální náměty a návrhy.

Věříme, že naše nabídka Vás osloví a stanete se jedním z partnerů či účastníků doprovodné výstavy nebo využijete některé z dalších forem prezentace.

Těšíme se na Vaši účast a na setkání v konferenčním centru O2 UNIVERSUM v Praze.

S úctou,

MUDr. Halima Gottfriedová, CSc.
odborný garant konference

 
Nabídka partnerství naleznete ke stážení zde.