Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » XVII. intenzivní kurz IBD pro lékaře a zdravotní sestry » Registrační pravidla a stornovací podmínky

XVII. intenzivní kurz IBD pro lékaře a zdravotní sestry

Registrační pravidla a stornovací podmínky

  1. Registrovat se na kurz lze výlučně on line, prostřednictvím registračního formuláře. Registrace je platná okamžikem zaplacení registračního poplatku na účet organizátora.
  2. Účastníkovi, který se zaregistruje 13. a 14. prosince 2018 na místě v registračním centru kurzu, bude k ceně registračního poplatku účtován doplatek ve výši 100 Kč, registrace od 16. listopadu 2018 je považována za registraci na místě.
  3. Registrační průkaz je osobní a nepřenosný.

Stornovací podmínky

  1. Při zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování:
    • do 16. listopadu 2018 (včetně) bude účtován stornovací poplatek 50% ceny objednaného a zrušeného plnění.
    • od 17. listopadu 2018 a později bude účtován stornovací poplatek 100% z ceny objednaného a zrušeného plnění.
  2. Zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování musí být provedeno písemně (elektronickou poštou, faxem, poštovním doručením) na adresu organizátora: Congress Prague, s.r.o., Nad Obcí I/24, 140 00 Praha 4, fax: 241 445 806, e-mail: office(zavinac)congressprague.cz. Za datum zrušení registrace či objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění organizátorovi.
  3. Organizátor je oprávněn v případě zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování podle těchto stornovacích podmínek vyúčtovat příslušný stornovací poplatek proti uhrazené ceně registrace a ceny objednaného hotelového ubytování. Vypořádání uhrazených záloh provede organizátor po skončení kurzu nejpozději do 14 dnů.