Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » XVIII. intenzivní kurz IBD pro lékaře a zdravotní sestry » Registrační pravidla a stornovací podmínky

XVIII. intenzivní kurz IBD pro lékaře a zdravotní sestry

Registrační pravidla a stornovací podmínky

REGISTRAČNÍ PRAVIDLA

  1. Registrovat se na XVIII. IK IBD 2019 lze výlučně on line, prostřednictvím registračního formuláře. Registrace je platná okamžikem zaplacení registračního poplatku na účet organizátora.
  2. Účastníkovi, který se zaregistruje 12. a 13. prosince 2019 na místě v registračním centru kurzu, bude k ceně registračního poplatku účtován doplatek ve výši 150 Kč, registrace od 16. listopadu 2019 je považována za registraci na místě.
  3. Registrační průkaz je osobní a nepřenosný.

STORNOVACÍ PODMÍNKY

  1. Při zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování:
    • do 16. listopadu 2019 (včetně) bude účtován stornovací poplatek 50% ceny objednaného a zrušeného plnění.
    • od 17. listopadu 2019 a později bude účtován stornovací poplatek 100% z ceny objednaného a zrušeného plnění.
  2. Zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování musí být provedeno písemně (elektronickou poštou, faxem, poštovním doručením) na adresu organizátora: Congress Prague, s.r.o., Nad Obcí I/24, 140 00 Praha 4, fax: 241 445 806, e-mail: office(zavinac)congressprague.cz. Za datum zrušení registrace či objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění organizátorovi.
  3. Organizátor je oprávněn v případě zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování podle těchto stornovacích podmínek vyúčtovat příslušný stornovací poplatek proti uhrazené ceně registrace