Kongresy

XLVI. MÁJOVÉ HEPATOLOGICKÉ DNY

Hotelové ubytování

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ

Ubytování si můžete objednat prostřednictvím registračního on-line formuláře. Rezervaci ubytování Vám obratem potvrdíme (do vyčerpání kapacity jednotlivých hotelů). Jméno spolubydlící (ho), s nímž chcete být ubytován(a), uveďte ve formuláři v kolonce „poznámka“. V případě speciálních požadavků na ubytování kontaktujte organizátora kongresu.

CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pražská třída 2306/14, České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v Českých Budějovicích. Hotel byl otevřen v roce 1982 a pod názvem hotel Gomel byl provozován až do února 2011. Rekonstrukce přeměnila původní stavbu ve čtyřhvězdičkový hotel vybavený moderními technologiemi. S kompletním standardem služeb se hotel začlenil do mezinárodní skupiny Choice Hotels International a pod novým názvem - Clarion Congress Hotel České Budějovice je provozován od dubna 2012.
Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích se nachází v těsné blízkosti historického centra, které je dostupné 5 minut chůze od hotelu. Hotel poskytuje svým hostům širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion.
Hotel je největším konferenčním hotelem v Jihočeském kraji. Kapacita konferenčních sálů je až 640 osob.
Hotel disponuje kapacitou 205 klimatizovaných pokojů a apartmá.

Fotogalerie

Mapa

GPS: 48°58'54.134"N, 14°28'21.175"E

HOTEL ATLAS

Kostelní 26, České Budějovice

Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu, v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY kongresového hotelu Clarion, Č. Budějovice.

  • Ubytování se snídaní formou bufetu
  • Nonstop otevřená recepce
  • Hotelový bar
  • Wifi připojení k internetu ZDARMA
  • Strategické umístnění u nákupního a zábavního centra IGY
  • Fitness, bazén, squash, sauna, masáže 100 metrů
  • Kulturní centrum Bazilika 100 metrů
  • 10 pěšky do centra
  • Umístněno u zastávky MHD

Fotogalerie

Mapa

HOTEL SAVOY

B. Smetany 2719/1a, České Budějovice

Hotel SAVOY – nový čtyřhvězdičkový hotel v centru Českých Budějovic. Hotel se nachází v pěší dostupnosti Clarion Congress Hotel Č. Budějovice – místa konání kongresu. Pro osobní auta ubytovaných hostů je k dispozici uzavřené parkování ve dvoře hotelu.

Fotogalerie

Mapa

GPS: 48°58'49.121"N, 14°28'22.073"E