Kongresy

The 14th Conference of the Czech Neuroscience Society

Nabídka sponzorské spolupráce

Vážení,

jménem organizačního výboru bych Vás rád pozval na  14. kongres ČESKÉ SPOLEČNOSTI PRO NEUROVĚDY, který se bude konat 31. října – 1. listopadu 2023, na Fyziologickém ústavu AVČR, v Praze Krči.

Toto setkání předních odborníků a široké neurovědní komunity z celé České republiky se bude konat pod záštitou Fyziologického ústavu AVČR. Na předchozích kongresech byla vždy účast přes 100 účastníků z řady předních ústavů zabývajících se touto problematikou (FGU AVČR, UEM AVČR, NUDZ, 1LF UK, 2LF UK, 3LF UK, LF Plzeň UK, PřF UK, MU Brno, BIOCEV, CEITEC).

Účast na tomto kongresu Vám tak umožní oslovit širokou škálu potencionálních zájemců o Vaše služby a produkty. Rádi bychom Vás proto pozvali na zasedání kongresu a vysoce bychom ocenili Vaši podporu s možností prezentace Vaší společnosti, která by tak zároveň výrazně usnadnila organizaci konference České Společnosti pro Neurovědy.

Pevně věřím, že Vás naše nabídka osloví a svou účastí a finanční podporou pomůžete úspěšnému průběhu kongresu a podpoříte tak také naše mladé vědecké pracovníky.

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, zda uvažujete o své účasti.

Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

 

S pozdravem,

 

Předseda společnosti, Prezident kongresu: MUDr. Jiří Paleček, CSc.

Zástupce prezidenta: Prof. MUDr. Jakub Otáhal, Ph.D.

Předseda programového výboru: Mgr. Martin Balaštík, Ph.D.

 

Nabídku partnerství naleznete ke stážení ZDE.