Kongresy

TŘEBOŇSKÉ REVMATOLOGICKÉ DNY 2021

Hotel Zlatá Hvězda ****

Adresa:Masarykovo náměstí 107, Třeboň, 379 01
Tel. recepce:384 757 111
Fax:
www:www.zlatahvezda.cz

Popis

Současný komplex domů Zlatá hvězda na třeboňském hlavním Masarykově náměstí tvoří tři historické budovy, z nichž dvě stojí v jihozápadním rohu Masarykova náměstí a třetí na tzv. Kozím rynku (dnes Žižkově náměstí), v těsném sousedství malebné Rožmberské a Krčínovy ulice vedoucí k Východní bráně Třeboňského zámku v Hamiltonově paláci. Všechny mají velmi starý původ sahající patrně až do doby gotické. Díky požárům, které město Třeboň často postihovaly, byly ale mnohokrát přestavovány a jejich dnešní podoba je již převážně barokní.

Pohostinské služby s širokou nabídkou jihočeské i mezinárodní kuchyně, rybích či zvěřinových specialit zajišťují restauranty Rychta, Hejtman a Krčín, pivnice Formanka a Bowling bar, které jsou součástí hotelu. Snídaně probíhají formou bufetu, obědy a večeře formou tříchodového menu výběrem z denní nabídky hotelu. V nočních hodinách Vám široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů nabídne Lobby bar v hotelové recepci.

V hotelu Zlatá Hvězda **** se nachází také půjčovna a servis kol.

Parkování je možné na centrálním parkovišti vzdáleném 150 m od hotelu, popř. za hotelem (omezený počet míst). Parkovné není zahrnuto v ceně pobytu.

Všechny pokoje jsou nekuřácké, kouřit mohou hosté na hotelových chodbách v kuřáckých koutcích. Každý pokoj je dispozičně unikátní (tzn. že v hotelu nejsou dva identické pokoje).

Každý pokoj je vybaven:

  • vlastním sociálním zařízením
  • vysoušečem vlasů
  • telefonem s možností přímé volby
  • Wi-Fi připojením na internet
  • barevným televizorem se satelitním příjmem
  • trezorem a minibarem

Fotogalerie
Mapa

GPS: 49º0'13.05"N, 14º46'14.48"E

Poznámka

Kongres - ubytování

Druh pokoje Cena (za osobu a noc)
Double Standard 990 Kč


zpět na ubytování