Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » Celostátní konference s mezinárodní účastí XXVII. česká urogynekologie 2018 » Registrační pravidla a stornovací podmínky

Celostátní konference s mezinárodní účastí XXVII. česká urogynekologie 2018

Registrační pravidla a stornovací podmínky

 1. Registrovat se na konferenci lze výlučně on line, prostřednictvím registračního formuláře. Registrace je platná okamžikem zaplacení registračního poplatku na účet organizátora.
 2. Účastníkovi, který se zaregistruje 5. prosince a nebo 6. prosince 2018 na místě v registračním centru konference, bude k ceně registračního poplatku účtován doplatek ve výši 50Kč.
 3. Registrační průkaz je osobní a nepřenosný.
 4. Pro vstup na doprovodný a společenský program je nezbytné si zakoupit vstupenku.

Stornovací podmínky

 1. Při zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování:
  • do 30. listopadu 2018 bude účtován stornovací poplatek 50% z ceny registračního poplatku a 100% z ceny zrušeného ubytování.
  • 1. prosince 2018 a později bude účtován stornovací poplatek 100% z ceny objednaného a zrušeného plnění.
 2. Zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování musí být provedeno písemně (elektronickou poštou, faxem, poštovním doručením) na adresu organizátora: Congress Prague, s.r.o., Nad Obcí I/24, 140 00 Praha 4, fax: 241 445 806, e-mail: office(zavinac)congressprague.cz. Za datum zrušení registrace či objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění organizátorovi.
 3. Organizátor je oprávněn v případě zrušení registrace nebo objednávky hotelového ubytování podle těchto stornovacích podmínek vyúčtovat příslušný stornovací poplatek proti uhrazené ceně registrace a ceny objednaného hotelového ubytování. Vypořádání uhrazených záloh provede organizátor po skončení konference nejpozději do 14 dnů.