Kongresy

Jste zde: Úvod Kongresy » Symposium PALACOS 2019 » Pozvánka

Symposium PALACOS 2019

Pozvánka

Stáhněte si pozvánku ve formátu pdf ZDE.

Vítejte v Heraeus PALACADEMY

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé.

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční PALACOS® SYMPOSIUM, které se bude konat ve dnech 7. a 8. března 2019 v prostředí moravských Bořetic.
Vzdělávací platforma PALACADEMY® společnosti Heraeus nabízí moderní akademický treninkový program pro operační týmy, zapojené do úspěšných řešení úrazů a kloubních náhrad. Letošní program symposia přináší opět řadu zajímavých ortopedických témat.
Pod odbornou garancí ortopedicko-traumatologické kliniky FNKV a I. ortopedické kliniky FN Motol Praha Vám své zkušenosti předají špičkoví odborníci z celé republiky, kteří zde budou pro Vás, aby s Vámi také diskutovali Vaše osobní zkušenosti.
Součástí symposia jsou i praktické ukázky a workshopy, kdy si pod vedením zástupců Heraeus budete moci vyzkoušet vakuové míchání kostního cementu druhé i třetí generace.
Klinicky úspěšný kostní cement PALACOS® společnosti Heraeus představuje již téměř 60 let nejvyšší kvalitu a tzv. zlatý standard v cementované endoprotetice. Věříme, že obsah programu PALACOS® SYMPOSIA přispěje k Vaší úspěšnosti v každodenní praxi.

Těšíme se na Vaši účast.

Za tým Heraeus
Dagmar Kocourková
Sales Manager CZ/SK