Kongresy

Zimní revmatologické dny v Ostravě

HOTEL IMPERIAL OSTRAVA ****

Adresa:Tyršova 1250/6, Ostrava, 70200
Tel. recepce: +420 599 099 099
Fax:
www:https://www.imperialhotelostrava.com/cs/

Popis

Imperial Hotel Ostrava se nachází v samém srdci města Ostrava. Je bezpochyby jeden z nejznámějších hotelů ve městě, který své služby poskytuje hostům nepřetržitě od svého otevření v roce 1904. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem/vanou, toaletou, telefonem s napojením na mezinárodní síť, TV/SAT, minibarem, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, Wi-Fi připojením na internet. Snídaně a bezplatná Wi-Fi v ceně. Parkování před hotelem za poplatek. Hotel je vzdálen necelých 7km od místa konání kongresu – hotelu Clarion Ostrava.

Ostravské Hlavní nádraží je vzdáleno 2,5 km. Nastupte do kterékoli tramvaje a vystupte na zastávce Elektra (6. zastávka). Přejděte Nádražní ulici a pokračujte rovně. Hotel Imperial je vzdálen asi 1 minutu chůze.

Ústřední autobusové nádraží je vzdáleno 1 km. Použijte tramvaj č. 2, 4, 8 nebo 12 ze zastávky Náměstí Republiky, směrem do centra Ostravy. Vystupte na zastávce Elektra (2. zastávka), hotel Imperial je vzdálen asi 1 minutu chůze.

Autem se tak na konferenci dostanete za necelých deset minut. Pokud byste se rozhodli pro MHD, použijte tram č. 2 – nástup: Elektra, výstup: Sport aréna. Pohodlně se dostanete na místo konání kongresu za necelých 15minut.

FotogalerieMapa

Kongres - ubytování

Druh pokoje Cena (za osobu a noc)
Double Single Use 2700 Kč
Double Standard 1650 Kč

Cena zahrnuje snídani, připojení k internetu, DPH a místní poplatek.
Uvedená cena je za osobu za noc.


zpět na ubytování